|       |   EN

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Webinarium
 Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na webinarium, pt. "Społeczna komunikacja w Polsce wśród instytucji i obywateli dla migrantów" (Соціальна комунікація в Польщі серед установ та громадян для мігрантів).
 Webinarium
 
 
 
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na webinarium, pt. "Integracyjno - kulturalne programy wsparcia dla uchodźców i migrantów z Ukrainy (Інтеграційні та культурні програми підтримки біженців та мігрантів з України)
 
 


Szanowni Państwo,zapraszamy na III OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ PRAWO KARNE. WYZWANIA I ROZWÓJ PROCESU WYKRYWCZEGO

Szczegóły w załączniku poniżej.

Pobierz plik (K a r t a   z g ł o s z e n i a.docx) K a r t a z g ł o s z e n i a.docxt.pdf

Pobierz plik (draft.pdf) draft.pdf

W dniu 24 maja odbyło się webinarium pt. „Jak funkcjonuje służba zdrowia w Polsce – najważniejsze informacje dla migrantów”, realizowane w ramach projektu „Inkluzja imigrantów pochodzenia ukraińskiego w społeczeństwie polskim na przykładzie województwa lubuskiego”, finansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu: Dyplomacja Publiczna 2022. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano - Frankiwsku oraz uchodźczynie z Ukrainy zamieszkujące w Gorzowie Wielkopolskim.

W dniu 24 maja odbyło się webinarium pt. „Legalizacja w Polsce dla uchodźców i migrantów – główne zasady i reguły” realizowane w ramach projektu „Inkluzja imigrantów pochodzenia ukraińskiego
w społeczeństwie polskim na przykładzie województwa lubuskiego”, finansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu: Dyplomacja Publiczna 2022. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano - Frankiwsku oraz uchodźczynie z Ukrainy zamieszkujące w Gorzowie Wielkopolskim.

 
W dniu 18 maja 2022 roku odbyło się spotkanie władz dziekańskich WAiBN z dyrektorem Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim celem omówienia obszarów współpracy dydaktycznej i badawczej.
Współpraca Zakład Karny
 

Back to top